2. Zam. wezwie wyk., którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych szczegół. określonych w SWZ w rozdz. XXII pkt 4:
1) oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy..;
2) odpisu z właściwego rejestru lub z CEIDG..;
3) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1,2,4, ustawy..;
4) oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oś., o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia..;
5) Wykazu usług..
6)Wykazu osób..,
7)Wykazu narzędzi..
8)Zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu ..
9)Zaświadczenia albo innego dokumentu właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych..
5. Sposób złożenia oferty, forma złożenia dokumentów oraz zasady komunikacji wskazano w SWZ w rozdz. VIII, IX,X, XII, XIII.