Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 72319-2023
Polen-Łódź: Zytometer
2023/S 025-072319
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa cytometru przepływowego w ramach realizacji projektu „BRaIn – Badania Rozwój Innowacje w łódzkim kampusie biomedycyny i farmacji”
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/144/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
38434510 Zytometer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest dostawa cytometru przepływowego w ramach realizacji projektu w ramach realizacji projektu „BRaIn – Badania Rozwój Innowacje w łódzkim kampusie biomedycyny i farmacji” (RPLD.01.01.00-10-0003/17) współfinansowany przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cytometr przepływowy z wyposażeniem i zestawem startowym.