II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Busvervoer schooluitstappen
Referenznummer der Bekanntmachung: 2023-CSBRI-0002
II.1.2)CPV-Code Hauptteil60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De opdracht omvat het uitvoeren van busritten met chauffeur voor de scholen van vzw christelijke scholen Briljant in het kader van schooluitstappen.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 001
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Het uitvoeren van busritten met chauffeur voor schooluitstappen voor volgende scholen:- Vrije Basisschool Heilig Hart van Maria 1, Pastorijstraat 3, 2590 Berlaar- Vrije Basisschool Heilig Hart van Maria 2, Misstraat 64 en Ballaarweg 1, 2590 Berlaar - Heilig Hartschool, Schoolstraat 10, 2500 Koningshooikt
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 002
Het uitvoeren van busritten met chauffeur voor schooluitstappen voor volgende scholen:- Vrije kleuterschool De Kleine Sint-Jan, Sint-Jozefstraat 12, 2222 Wiekevorst- Sint-Jan Lagere School, Pastoriestraat 26, 2222 Wiekevorst- Basisschool De Droomboom, Schoolstraat 23/Dulft 17, 2222 Itegem
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 003
Het uitvoeren van busritten met chauffeur voor schooluitstappen voor volgende scholen:- Basisschool de merel, L. Carréstraat 16c, 2220 Hallaar- Vrije basisschool Berg Onzea, Kerkhofstraat 1/Oude Liersebaan 33, 2220 Heist-op-den-Berg
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 004
Het uitvoeren van busritten met chauffeur voor schooluitstappen voor volgende scholen:- Vrije basisschool Peultje, Peulisstraat 18, 2580 Putte- Vrije basisschool Putte, Waverlei 22, 2580 Putte- Vrije basisschool Maria Middelares, Bergstraatje 10, 2580 Beerzel
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 005
Het uitvoeren van busritten met chauffeur voor schooluitstappen voor volgende scholen:- Instituut Mevrouw Govaerts basisonderwijs, Kastanjedreef 12, 2220 Heist-op-den-Berg- Instituut Mevrouw Govaerts secundair onderwijs, Kastanjedreef 12, 2220 Heist-op-den-Berg
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 006
Het uitvoeren van busritten met chauffeur voor schooluitstappen voor volgende school:- Sint-Lambertusinstituut, Kerkplein 14 , 2220 Heist-op-den-Berg
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 007
Het uitvoeren van busritten met chauffeur voor schooluitstappen voor volgende school:- Heilig Hart van Maria Berlaar, Sollevelden 3A, 2590 Berlaar