Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 72364-2023
Polen-Ksawerów: Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
2023/S 025-072364
Vorinformation
Diese Bekanntmachung dient der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Ksawerów
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Ksawerów w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. Przedmiot zamówienia podzielony został na trzy zadania.
Zadanie nr 1 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Ksawerów, wraz z wyposażeniem wszystkich nieruchomości zamieszkałych w pojemniki do gromadzenia odpadów komunalnych.
Zadanie nr 2 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych selektywnie, gromadzonych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanym na terenie Gminy Ksawerów, wraz z wyposażeniem w odpowiednie pojemniki i kontenery do gromadzenia odpadów.
Zadanie nr 3 Odbiór i zagospodarowanie odpadów zebranych w ramach zbiórek objazdowych polegających na przejeździe i załadunku odpadów pochodzących z gospodarstw domowych.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 3 400 000.00 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
90512000 Transport von Haushaltsabfällen
90513100 Hausmüllbeseitigung
90533000 Verwaltung von Müllhalden
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zadanie nr 3 Odbiór i zagospodarowanie odpadów zebranych w ramach zbiórek objazdowych polegających na przejeździe i załadunku odpadów pochodzących z gospodarstw domowych położonych na terenie Gminy Ksawerów, zgodnie z harmonogramem.