Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sõiduautode kasutusrendile võtmine Maa-ametile
Referenznummer der Bekanntmachung: 256024
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34110000 Personenkraftwagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Sõiduautode kasutusrendile võtmine Maa-ametile.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Luukpära ja universaal keretüübiga sõiduauto (6tk)
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34110000 Personenkraftwagen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Maa-amet soovib võtta kasutusrendile kuus luukpära või universaal keretüübiga sõiduautot.
Universaal keretüübiga sõiduauto (2 tk)
Los-Nr.: 2
Maa-amet soovib võtta kasutusrendile kaks universaal keretüübiga sõiduautot.
Sedaan või luukpära keretüübiga sõiduauto (2 tk)
Los-Nr.: 3
Maa-amet soovib võtta kasutusrendile kaks sedaan või luukpära keretüübiga sõiduautod.
Kastiga maastur (4x4) (2 tk)
Los-Nr.: 4
Maa-amet soovib võtta kasutusrendile kaks kastiga maasturit (4x4).
Kastiga maastur (4x4) (1 tk)
Los-Nr.: 5
Maa-amet soovib võtta kasutusrendile ühe kastiga maasturi (4x4).
Väike maastur (4x4) (1 tk)
Los-Nr.: 6
Maa-amet soovib võtta kasutusrendile ühe väike maasturi (4x4) .