Meddelande om tilldelning av kontrakt
Resultat av upphandlingsförfarandet
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:Referensnummer: 22/93
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod43261100 Lastmaskiner
II.1.4)Kort beskrivning:
Lastmaskin att användas i Leksands Bostäders uteverksamhet.
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)43260000 Gräv-, last- och gruvmaskiner
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: