II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbiór odpadów komunalnych stałych (segregowanych i niesegregowanych) w rejonie działania 16 WOG w Drawsku Pomorskim
Referenznummer der Bekanntmachung: 380/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na: odbieraniu odpadów komunal-nych stałych (segregowanych i zmieszanych) w rejonie działania 16 WOG w Drawsku Pomorskim:
- część 1 Grupa Zabezpieczenia Drawsko Pomorskie,
- część 2 Grupa Zabezpieczenia Złocieniec,
- część 3 Grupa Zabezpieczenia Wałcz,
- część 4 Grupa Zabezpieczenia Wałcz/Nadarzyce.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
część 1 Grupa Zabezpieczenia Drawsko Pomorskie
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
część 2 Grupa Zabezpieczenia Złocieniec,
Los-Nr.: 2
część 3 Grupa Zabezpieczenia Wałcz
Los-Nr.: 3
część 4 Grupa Zabezpieczenia Wałcz/Nadarzyce.
Los-Nr.: 4