Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
FURNIZARE ECHIPAMENT MEDICAL (inclusiv transport, instalare, punere în funcțiune și testare) pentru implementarea proiectului “Furnizarea serviciilor de sănătate din programele de prevenție, depistare precoce, diagnostic și tratament precoce al leziunilor precanceroase colorectale în regiunea Sud-Est” in baza contractului de finantare POCU/756/4/9/136941.
Referenznummer der Bekanntmachung: 4301103_2022_PAAPD1372462
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33100000 Medizinische Geräte
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung