Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: SZ_GA_VOS
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33167000 OP-Beleuchtung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Predmetom tejto časti predmetu zákazky je dodanie nového nerepasovaného medicínskeho vybavenia operačných sál
pozostávajúcich zo špeciálnych operačných lámp. Dodanie zahŕňa 2 ks operačných lámp pre účely výkonu operačného
zákroku s vysokým výkonom a meniteľnou farebnou teplotou, zložené z hlavného a satelitného svietidla. Predmetom
tejto časti zákazky je dodanie uvedených zariadení vrátane záruky na 24 mesiacov, dopravy na miesto dodania, montáže a inštalácie na mieste dodania, vykonania skúšok/skúšobnej prevádzky a uvedenie zariadení do prevádzky, prvého zaškolenia obsluhy.