Tschechien-Ostrava: Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen
2023/S 025-072416
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zámek Bruntál revitalizace objektu
Referenznummer der Bekanntmachung: 86/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je výběr zhotovitele celkové revitalizace pláště nemovité národní kulturní památky „Zámek Bruntál“. Konkrétně se jedná o celkovou opravu střechy, fasády a oken zámku, stavba je členěna na jednotlivé dílčí části takto:
a) Rekonstrukce střechy na objektu muzea v Bruntále,
b) Rekonstrukce fasády a sanace objektu Muzea v Bruntále,
c) Oprava oken na zámku v Bruntále.
Bližší vymezení předmětu veřejné zakázky v zadávací dokumentaci.