Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bauleistung - 72439-2023
Polen-Katowice: Bauarbeiten
2023/S 025-072439
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Bauauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Przyłączenie do sieci ciepłowniczej budynku zlokalizowanego przy Staromiejskiej 8 w Katowicach
Referenznummer der Bekanntmachung: PZP/TC/00578/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlano-montażowych mających na celu Przyłączenie do sieci ciepłowniczej budynku zlokalizowanego przy Staromiejskiej 8 w Katowicach - w ramach projektu pn.: „Likwidacja niskiej emisji na terenie wybranych miast aglomeracji śląsko-dąbrowskiej”, stanowiącego część „Programu likwidacji niskiej emisji na terenie konurbacji śląsko-dąbrowskiej" (dalej także Obiekt) w zakresie: przyłącza ciepłowniczego, węzła cieplnego, modułu przyłączeniowego bez licznika ciepła oraz licznika (dostawa ciepła w systemie logoterm) w tym również poprzez dostawę urządzeń, zgodnie z dokumentacją projektową oraz przekazanie Obiektu Zamawiającemu do użytkowania.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
09323000 Fernwärme
42511100 Wärmeaustauscher
45111200 Baureifmachung und Abräumung
45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen
45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen
45232142 Bau von Wärmeübertragungsanlagen
45233200 Diverse Oberbauarbeiten
45310000 Installation von elektrischen Leitungen
45330000 Installateurarbeiten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Postępowanie stanowi część zamówień dotyczących wykonania robót budowlano-montażowych dla realizacji przyłączeń nowych obiektów do sieci ciepłowniczej w ramach projektu pn. „Likwidacja niskiej emisji na terenie wybranych miast aglomeracji śląsko dąbrowskiej”, stanowiącego część „Programu likwidacji niskiej emisji na terenie konurbacji śląsko-dąbrowskiej". Łączna wartość tych postępowań przekracza kwotę 5 382 000,00 EUR.
Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony w Projekcie Umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), w szczególności poprzez: Zakres rzeczowy Przedmiotu Umowy (Załącznik nr 1 do Projektu Umowy) oraz Dokumentację techniczną (Załącznik nr 2 do Projektu Umowy).
Wymagane terminy:
podanie ciepła do budynku: do dnia 15.09.2023 roku;
przekazanie pomieszczenia pod zabudowę węzła cieplnego oraz modułu przyłączeniowego: do dnia 01.08.2023 roku;
całkowite zakończenie robót i odbiór końcowy: do dnia 15.10.2023 roku.