Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kontiomäki-Pesiökylä tasoristeysten tiejärjestelyt, ST
Referenznummer der Bekanntmachung: VÄYLÄ/267/02.01.01/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Urakka sisältää Kontiomäki-Pesiökylä rataosan välin tasoristeysten tiejärjestelyt sekä huoltoteiden rakentamistyöt.
Tarkemmin urakan sisältö on kuvattu tarjouspyynnön liiteasiakirjoissa.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Tarkemmin urakan sisältö on kuvattu tarjouspyynnön liiteasiakirjoissa