Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
2023012 Accountantsdiensten Gemeente Schagen
Referenznummer der Bekanntmachung: 2023012
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Scope van de Opdracht:
Tot de scope van deze overeenkomst behoort de volgende dienstverlening:
de algemeen certificerende functie, bestaande uit:
jaarrekeningcontrole;
controle op uitvoering externe IT audits;
de natuurlijke adviesfunctie;
Buiten de scope van de opdracht:
Voor de controle van overige verantwoordingen en specifieke onderzoeksopdrachten worden separate opdrachten verstrekt. Deze behoren dus niet tot de scope van de opdracht.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 400 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Scope van de Opdracht
Buiten de scope van de opdracht