Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Høring i forbindelse med tværoffentligt udbud af urologiske produkter - kravspecifikation og tilbudsliste
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141621 Inkontinenzsätze
II.1.4)Kurze Beschreibung:
I forbindelse med kommende tværoffentlige udbud af urologiske produkter inviteres potentieller tilbudsgivere til at gennemgå høringsmaterialet vedrørende selve produkterne. Høringsmaterialet består af kravspecifikation, tilbudsliste og høringsark til kommentering. Kommentarer til materialet bedes returneret indskrevet i materialet senest den 3/3-2023. kl. 12.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33100000 Medizinische Geräte
33125000 Ausrüstung für urologische Untersuchungen
33141615 Urinbeutel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Kommentarer til materialet bedes sende gennem EU-supply eller pr. mail til m.moltsen@rn.dk.