II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Meža autoceļu remontdarbi
Referenznummer der Bekanntmachung: AS LVM MI 2023/11_Ak
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 68
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 68
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vidusdaugavas reģiona Ogres un Jaunjelgavas (1.daļa) iecirknis
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Vidusdaugavas reģiona Kokneses iecirknis
Los-Nr.: 2
Vidusdaugavas reģiona Bauskas iecirknis
Los-Nr.: 3
Vidusdaugavas reģiona Vecumnieku iecirknis
Los-Nr.: 4
Vidusdaugavas reģiona Skaistkalnes iecirknis
Los-Nr.: 5
Vidusdaugavas reģiona Ērberģes un Jaunjelgavas (2.daļa) iecirknis
Los-Nr.: 6
Vidusdaugavas reģiona Seces iecirknis
Los-Nr.: 7
Zemgales reģiona Misas iecirknis
Los-Nr.: 8
Zemgales reģiona Dobeles iecirknis
Los-Nr.: 9
Zemgales reģiona Engures iecirknis
Los-Nr.: 10
Zemgales reģiona Īles iecirknis
Los-Nr.: 11
Zemgales reģiona Kandavas iecirknis
Los-Nr.: 12
Zemgales reģiona Klīves iecirknis
Los-Nr.: 13
Zemgales reģiona Līvbērzes iecirknis
Los-Nr.: 14
Zemgales reģiona Tērvetes iecirknis
Los-Nr.: 15
Dienvidkurzemes reģiona Akmensraga iecirknis
Los-Nr.: 16
Dienvidkurzemes reģiona Alsungas iecirknis
Los-Nr.: 17
Dienvidkurzemes reģiona Apriķu iecirknis
Los-Nr.: 18
Dienvidkurzemes reģiona Grobiņas iecirknis
Los-Nr.: 19
Dienvidkurzemes reģiona Krīvukalna iecirknis
Los-Nr.: 20
Dienvidkurzemes reģiona Nīcas iecirknis
Los-Nr.: 21
Dienvidkurzemes reģiona Pampāļu iecirknis
Los-Nr.: 22
Dienvidkurzemes reģiona Remtes iecirknis
Los-Nr.: 23
Dienvidkurzemes reģiona Rendas iecirknis
Los-Nr.: 24
Dienvidkurzemes reģiona Ventas DK iecirknis
Los-Nr.: 25
Dienvidkurzemes reģiona Zvārdes iecirknis
Los-Nr.: 26
Ziemeļkurzemes reģiona Grīņu iecirknis
Los-Nr.: 27
Ziemeļkurzemes reģiona Mērsraga iecirknis
Los-Nr.: 28
Ziemeļkurzemes reģiona Mētru iecirknis
Los-Nr.: 29
Ziemeļkurzemes reģiona Raķupes iecirknis
Los-Nr.: 30
Ziemeļkurzemes reģiona Rindas iecirknis
Los-Nr.: 31
Ziemeļkurzemes reģiona Usmas iecirknis
Los-Nr.: 32
Ziemeļkurzemes reģiona Vanemas iecirknis
Los-Nr.: 33
Ziemeļkurzemes reģiona Ventas ZK iecirknis
Los-Nr.: 34
Ziemeļkurzemes reģiona Zilokalnu iecirknis
Los-Nr.: 35
Rietumvidzemes reģiona Limbažu iecirknis
Los-Nr.: 36
Rietumvidzemes reģiona Piebalgas iecirknis
Los-Nr.: 37
Rietumvidzemes reģiona Piejūras iecirknis
Los-Nr.: 38
Rietumvidzemes reģiona Ropažu iecirknis
Los-Nr.: 39
Rietumvidzemes reģiona Rūjienas iecirknis
Los-Nr.: 40
Rietumvidzemes reģiona Salagrīvas iecirknis
Los-Nr.: 41
Rietumvidzemes reģiona Valmieras iecirknis
Los-Nr.: 42
Rietumvidzemes reģiona Vēru iecirknis
Los-Nr.: 43
Austrumvidzemes reģiona Ērģemes iecirknis
Los-Nr.: 44
Austrumvidzemes reģiona Lejasciema iecirknis
Los-Nr.: 45
Austrumvidzemes reģiona Mālupes iecirknis
Los-Nr.: 46
Austrumvidzemes reģiona Melnupes iecirknis
Los-Nr.: 47
Austrumvidzemes reģiona Pededzes iecirknis
Los-Nr.: 48
Austrumvidzemes reģiona Sikšņu iecirknis
Los-Nr.: 49
Austrumvidzemes reģiona Silvas iecirknis
Los-Nr.: 50
Austrumvidzemes reģiona Strenču iecirknis
Los-Nr.: 51
Dienvidlatgales reģiona Aknīstes iecirknis
Los-Nr.: 52
Dienvidlatgales reģiona Ābeļu (1.daļa) iecirknis
Los-Nr.: 53
Dienvidlatgales reģiona Ābeļu (2.daļa) iecirknis
Los-Nr.: 54
Dienvidlatgales reģiona Nīcgales iecirknis
Los-Nr.: 55
Dienvidlatgales reģiona Krāslavas iecirknis
Los-Nr.: 56
Dienvidlatgales reģiona Sventes iecirknis
Los-Nr.: 57
Dienvidlatgales reģiona Preiļu iecirknis
Los-Nr.: 58
Dienvidlatgales reģiona Viesītes (1.daļa) iecirknis
Los-Nr.: 59
Dienvidlatgales reģiona Viesītes (2.daļa) iecirknis
Los-Nr.: 60
Ziemeļlatgales reģiona Kārsavas iecirknis
Los-Nr.: 61
Ziemeļlatgales reģiona Lubānas iecirknis
Los-Nr.: 62
Ziemeļlatgales reģiona Ludzas iecirknis
Los-Nr.: 63
Ziemeļlatgales reģiona Madonas iecirknis
Los-Nr.: 64
Ziemeļlatgales reģiona Rēzeknes (1.daļa) iecirknis
Los-Nr.: 65
Ziemeļlatgales reģiona Rēzeknes (2.daļa) iecirknis
Los-Nr.: 66
Ziemeļlatgales reģiona Žīguru iecirknis
Los-Nr.: 67
Ziemeļlatgales reģiona Balvu iecirknis
Los-Nr.: 68