Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sastamalan seurakunnan elintarvike- ja valmistuotteiden hankinta vuosille 2023 - 2027
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Hankinnan kohteena on Sastamalan seurakunnan elintarvike- ja valmistuotteiden hankinnat. Hankinnat toteutetaan pääsääntöisesti viiteen (5) eri kohteeseen. Tuotteiden toimituspaikat ovat ilmoitettu liitteessä ”Hinnoittelu ja lisätiedot”.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 200 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Hankinnan kohteena on Sastamalan seurakunnan elintarvike- ja valmistuotteiden hankinnat. Hankinnat toteutetaan pääsääntöisesti viiteen (5) eri kohteeseen Sastamalan alueella.