Lieferungen - 724904-2022
Polen-Danzig: Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem
2022/S 248-724904
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
278/PN/2022 - Dostawa produktu leczniczego Ataluren dla UCK
Referenznummer der Bekanntmachung: 278/PN/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33632000 Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktu leczniczego Ataluren dla UCK w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ.
2. W ramach pozycji oznaczonych w formularzu asortymentowo-cenowym symbolem (**) w załączniku nr 3 do SWZ, Zamawiający wymaga, aby zaoferowany preparat znajdował się w katalogu leków refundowanych stosowanych w programach lekowych.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 3 do SWZ.