Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vispārīgā vienošanās elektroenerģijas piegādei Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībai, tās struktūrvienību un kapitālsabiedrību vajadzībām
Referenznummer der Bekanntmachung: RVP 2023/1
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09310000 Elektrizität
II.1.4)Kurze Beschreibung: