Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 72507-2023
Polen-Babimost: Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
2023/S 025-072507
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbiór, transport i zagospodarowanie (odzysk i unieszkodliwianie) odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych oraz niezamieszkałych położonych na terenie gminy Babimost
Referenznummer der Bekanntmachung: BUD.271.36.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwianie) odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych oraz niezamieszkałych na których znajduje się domek letniskowy lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położonych na terenie Gminy Babimost, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Teren Gminy Babimost stanowi miasto Babimost oraz wsie: Nowe Kramsko, Stare Kramsko, Podmokle Małe, Laski, Laski Dolne, Podmokle Wielkie, Zdzisław, Kolesin, Janowiec, Kuligowo, Leśniki, Podzamcze i Młynisko.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 OPZ i pozostałe zapisy SWZ.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
90511200 Einsammeln von Hausmüll
90512000 Transport von Haushaltsabfällen
90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
90513100 Hausmüllbeseitigung
34928480 Abfallcontainer und -körbe
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwianie) odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych oraz niezamieszkałych na których znajduje się domek letniskowy lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz z PSZOK położonych na terenie Gminy Babimost, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania.
2. Teren Gminy Babimost stanowi miasto Babimost oraz wsie: Nowe Kramsko, Stare Kramsko, Podmokle Małe, Laski, Laski Dolne, Podmokle Wielkie, Zdzisław, Kolesin, Janowiec, Kuligowo, Leśniki, Podzamcze i Młynisko.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 OPZ i pozostałe zapisy SWZ.
4. Wykonawca musi dysponować środkami finansowymi wystarczającymi do realizacji przedmiotu zamówienia przy założeniu, że rozliczenie należności Wykonawcy tytułem wynagrodzenia następować będzie na podstawie faktur VAT wystawianych jeden raz w miesiącu.
5. Wykonawca zobowiązany jest, przez cały okres realizacji zamówienia, do zatrudnienia (wyłącznie na podstawie umów o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2022 poz. 1510 t. j.) osób wykonujących bezpośrednio czynności w zakresie odbioru i transportu odpadów komunalnych z nieruchomości.
6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych i/lub częściowych.
7. Zamawiający nie przewiduje wyboru oferty najkorzystniejszej z zastosowaniem aukcji elektronicznej.
8. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 i 8 ustawy.
9. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy.
10. Zamawiający nie wymaga składania oferty w postaci katalogów elektronicznych i dołączania katalogów elektronicznych.