Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Закупуване на 20 броя стационарно-преносими технически средства за контрол на скоростта
II.1.2)Основен CPV код34971000 Камери за контролиране на скоростта
II.1.4)Кратко описание:
1. Закупуване на 20 броя стационарно-преносими устройства за контрол на скоростта (СПУКС):
2. Инсталация, настройване, конфигуриране, тестване и пускане в действие на цялото оборудване и софтуер;
3. Интегриране с автоматизирани информационни системи на МВР и предаване на данни за генериране на електронен фиш;
4. Обучение на 20 обучители - потребители и администратори на СПУКС за работа с техническите средства;
5. Техническа поддръжка и гаранционно обслужване на СПУКС.
Раздел VІ: Допълнителна информация