Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
"Доставка чрез закупуване на 2 броя бензиномоторни триони за нуждите на ТП "ДГС Земен""
II.1.2)Основен CPV код16100000 Машини, използвани в селското и горското стопанство за подготовка или култивиране на земи
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на настоящата обществена поръчка ключва доставка чрез закупуване на 2 броя бензиномоторни триони за нуждите на Териториално поделение „Държавно горско стопанство Земен””, като пълния обхват на поръчката е описан в Техническата спецификация – Приложение № 1 от документацията.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове16100000 Машини, използвани в селското и горското стопанство за подготовка или култивиране на земи
II.2.4)Описание на обществената поръчка: