II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Diagnostikos reagentų su analizatorių nuoma (panauda) pirkimas
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696000 Reagentien und Kontrastmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė numato įsigyti diagnostikos reagentus su analizatorių nuoma (panauda).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Automatinės integruotos sistemos, sudarytos iš biocheminio ir imunologinio analizatorių ir biocheminio analizatoriaus, nuoma (panauda) ir reagentai bei papildomos priemonės darbui su jais
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38434000 Analysatoren
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1.1. Automatinės integruotos sistemos, sudarytos iš biocheminio ir imunologinio analizatorių, nuoma (panauda) - 1 vnt.
1.2. Biocheminio analizatoriaus nuoma (panauda) - 1 vnt.
1.3. Reagentai bei papildomos priemonės automatinei integruotai sistemai, sudarytai iš biocheminio ir imunologinio analizatorių - apie 1340000 tyrimų.
1.4. Reagentai bei papildomos priemonės biocheminiam analizatoriui - apie 863900 tyrimų
POCT sistemos analizatoriaus nuoma (panauda) ir reagentai bei papildomos priemonės darbui su juo
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696000 Reagentien und Kontrastmittel
2.1. POCT sistemos analizatoriaus nuoma (panauda) - 1 vnt.
2.2.Reagentai bei papildomos priemonės POCT sistemos analizatoriui - apie 73500 tyrimų.
Kraujo krešėjimo sistemos analizatorių nuoma (panauda) ir reagentai bei papildomos priemonės darbui su jais
Los-Nr.: 3
3.1. Kraujo krešėjimo sistemos analizatorių nuoma (panauda) - 3 vnt.
3.2. Reagentai bei papildomos priemonės kraujo krešėjimo sistemos analizatoriams - apie 242800 tyrimų.
Automatinės šlapimo tyrimų analizatorių sistemos, automatinio šlapimo tyrimų analizatoriaus nuoma (panauda) ir reagentai bei papildomos priemonės darbui su jais
Los-Nr.: 4
4.1. Automatinės šlapimo tyrimų analizatorių sistemos, sudarytos iš 1 analizatoriaus šlapimo cheminei analizei ir 1 analizatoriaus mikroskopijai nuoma (panauda) - 1 vnt.
4.2. Automatinio šlapimo cheminės analizės analizatoriaus nuoma (panauda) - 1 vnt.
4.3. Reagentai bei papildomos priemonės automatinei šlapimo tyrimų analizatorių sistemai, sudarytai iš 1 analizatoriaus šlapimo cheminei analizei ir 1 analizatoriaus mikroskopijai - apie 155000 tyrimų;
4.4. Reagentai bei papildomos priemonės šlapimo chemijos tyrimų analizatoriui - apie 80000 tyrimų.
Gliukozės tyrimų sistemos analizatorių nuoma (panauda) ir reagentai bei papildomos priemonės darbui su jais
Los-Nr.: 5
5.1. Gliukozės tyrimų sistemos analizatorių nuoma (panauda) - 7 vnt.
5.2. Reagentai bei papildomos priemonės gliukozės tyrimų sistemos analizatoriams - apie 150000 tyrimų.
Kraujo dujų, pH, elektrolitų, metabolitų ir oksimetrijos tyrimų sistemos analizatoriaus nuoma (panauda) ir reagentai bei papildomos priemonės darbui su juo
Los-Nr.: 6
6.1. Kraujo dujų, pH elektrolitų, metabolitų ir oksimetrijos tyrimų sistemos analizatoriaus nuoma (panauda) - 1 vnt.
6.2. Reagentai bei papildomos priemonės kraujo dujų, pH, elektrolitų, metabolitų ir oksimetrijos tyrimų sistemos analizatoriams - apie 36000 tyrimų.
Los-Nr.: 7
7.1. Kraujo dujų, pH elektrolitų, metabolitų ir oksimetrijos tyrimų sistemos analizatoriaus (1 vnt.) nuoma (panauda) - 1 vnt.
7.2. Reagentų bei papildomų priemonių kraujo dujų, pH, elektrolitų, metabolitų ir oksimetrijos tyrimų sistemos analizatoriui - apie 30000 tyrimų.
Hematologinių tyrimų analizatorių sistemos nuoma (panauda) ir reagentai bei papildomos priemonės darbui su jais
Los-Nr.: 8
8.1. Hematologinių tyrimų analizatorių sistema, sudaryta iš dviejų automatinių hematologinių analizatorių (1 vnt.) arba pilnai automatinių hematologinių analizatorių (2 vnt.) nuoma (panauda) - 1 arba 2 vnt.
8.2. Hematologinių tyrimų analizatorių sistema, sudaryta iš dviejų automatinių hematologinių analizatorių (1 vnt.) arba pilnai automatinių hematologinių analizatorių (2 vnt.) nuoma (panauda) - 1 arba 2 vnt.
8.3. Reagentai bei papildomos priemonės hematologinių tyrimų analizatorių sistemai, sudarytai iš dviejų automatinių hematologinių analizatorių (1 vnt.) arba pilnai automatinių hematologinių analizatorių (2 vnt.) - apie 259500 tyrimų;
8.4. Reagentai bei papildomos priemonės hematologinių tyrimų analizatorių sistemai, sudarytai iš dviejų automatinių hematologinių analizatorių (1 vnt.) arba pilnai automatinių hematologinių analizatorių (2 vnt.) - apie 130500 tyrimų.
Trombocitų funkcijos nustatymo tyrimų sistemos analizatoriaus nuoma (panauda) ir reagentai bei papildomos priemonės darbui su juo
Los-Nr.: 9
9.1. Trombocitų funkcijos nustatymo tyrimų sistemos analizatoriaus nuoma (panauda) - 1 vnt.
9.2. Reagentai bei papildomos priemonės trombocitų funkcijos nustatymo tyrimų sistemos analizatoriui - apie 1600 tyrimų.
Automatinio imunofermentinių tyrimų analizatoriaus nuoma (panauda) ir reagentai bei papildomos priemonės darbui su juo
Los-Nr.: 10
10.1. Automatinio imunofermentinių tyrimų analizatoriaus nuoma (panauda) - 1 vnt.
10.2 Reagentai bei papildomos priemonės automatiniam imunofermentinių tyrimų analizatoriui - apie 31950 tyrimų.
Imunohematologinių tyrimų sistemos analizatoriaus nuoma (panauda) ir reagentai bei papildomos priemonės darbui su juo
Los-Nr.: 11
11.1. Imunohematologinių tyrimų sistemos analizatoriaus nuoma (panauda) - 1 vnt.
11.2. Reagentai bei papildomos priemonės imunohematologinių tyrimų sistemos analizatoriui - apie 165420 tyrimų.
ENG tyrimų sistemos analizatoriaus nuoma (panauda) ir reagentai bei papildomos priemonės darbui su juo
Los-Nr.: 12
12.1. ENG tyrimų sistemos analizatoriaus nuoma (panauda) - 1 vnt.
12.2. Reagentai bei papildomos priemonės ENG tyrimų sistemos analizatoriui
- apie 10000 tyrimų.
Automatinės imunoblotų sistemos nuoma (panauda) ir reagentai bei papildomos priemonės darbui su ja
Los-Nr.: 13
13.1. Automatinės imunoblotų sistemos nuoma (panauda) - 1 vnt.
13.2. Reagentai bei papildomos priemonės automatinei imunoblotų sistemai
- apie 7602 tyrimų.
Jautrumo tyrimų atlikimo antibiotikų diskų skirstytuvų ir antibiogramų skaitytuvo nuoma (panauda) ir reagentai bei papildomos priemonės darbui su jais
Los-Nr.: 14
14.1. Jautrumo tyrimų atlikimo antibiotikų diskų skirstytuvų ir antibiogramų skaitytuvo nuoma (panauda) nuoma (panauda) - 10+1 vnt.
14.3. Reagentai bei papildomos priemonės jautrumo tyrimų atlikimo antibiotikų diskų skirstytuvams ir antibiogramų skaitytuvui - apie 466000 tyrimų.
Ūminių kvėpavimo takų (ŪKTI) ir virškinamo trakto infekcijų (VTI) sukėlėjų greitos diagnostikos analizatoriaus nuoma (panauda) ir reagentai bei papildomos priemonės darbui su juo
Los-Nr.: 15
15.1. Ūmių kvėpavimo takų ir virškinamo trakto infekcijų sukėlėjų greitos diagnostikos analizatoriaus nuoma (panauda) - 1 vnt.
15.2. Reagentai bei papildomos priemonės ūminių kvėpavimo takų (ŪKTI) ir virškinamo trakto infekcijų (VTI) sukėlėjų greitos diagnostikos analizatoriui - apie 3500 tyrimų.
Greitos ir tikslinės kritinių infekcijų sukėlėjų diagnostikos analizatoriaus nuoma (panauda) ir reagentai bei papildomos priemonės darbui su juo
Los-Nr.: 16
16.1. Greitos ir tikslinės kritinių infekcijų sukėlėjų diagnostikos analizatoriaus nuoma (panauda) - 1 vnt.
16.2. Reagentų bei papildomų priemonių greitos ir tikslinės kritinių infekcijų sukėlėjų diagnostikos analizatoriui - apie 12050 tyrimų.
Mikroorganizmų identifikavimo masių spektrometrijos metodu automatizuotos sistemos nuoma (panauda) ir reagentai bei papildomos priemonės darbui su ja
Los-Nr.: 17
17.1. Mikroorganizmų identifikavimo masių spektrometrijos metodu automatizuotos sistemos nuoma (panauda) - 1 vnt.
17.2. Reagentai bei papildomos priemonės mikroorganizmų identifikavimo masių spektrometrijos metodu automatizuotai sistemai - apie 93000 tyrimų.