Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 72556-2023
Submission deadline has been amended by:  140466-2023
Tschechien-Hradec Králové: Ausrüstung für Anästhesie
2023/S 025-072556
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
FN Hradec Králové - dodávka anesteziologických přístrojů včetně zajištění jejich pozáručního servisu
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33172100 Ausrüstung für Anästhesie
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je postupná obnova anesteziologického přístrojového vybavení pro vysoce specializovanou anesteziologickou péči na operačních sálech zadavatele, kdy nahrazované zdravotnické prostředky jsou na hraně (či za hranou) své životnosti. Součástí plnění veřejné zakázky je také zajištění dodávek unikátního spotřebního materiálu a provádění pozáručního servisu, a to po dobu neurčitou.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 14 900 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: