Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa paliwa na potrzeby Żeglugi Świnoujskiej
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/13/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa paliwa na potrzeby Żeglugi Świnoujskiej, zwanym dalej „materiałami” lub ”przedmiotem zamówienia” z podziałem na 2 zadania o parametrach wskazanych w załączniku Nr 1 do SIWZ
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
3. Dostawa żeglugowego oleju napędowego dla jednostek pływających MGO DMA
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawa żeglugowego oleju napędowego dla jednostek pływających MGO DMA o parametrach wskazanych w załączniku Nr 1 do SWZ
Dostawa oleju napędowego ON oraz benzyny bezołowiowej Pb 95
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09132100 Bleifreies Benzin
Dostawa oleju napędowego ON oraz benzyny bezołowiowej Pb 95 zgodnie z treścia SWZ