Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa energii elektrycznej dla Gminy Końskie Gminy Radoszyce i Gminy Gowarczów oraz ich jednostek organizacyjnych na potrzeby eksploatacji budynków lokali obiektów użytkowych ioświetlenia ulicznego
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP-271.1.53.2022.EP
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09310000 Elektrizität
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung