Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Bronchoskopai ir instrumentai bronchoskopijai
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienPreis
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Instrumentai bronchoskopijai
Los-Nr.: 2
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Instrumentai bronchoskopijai - 1 kompl. kurį sudaro: Rankena - 1 vnt., Stiebas- 1 vnt.,
Žnyplės sugriebimui (antgalis) - 1 vnt., Žirklės (antgalis)- 1 vnt., Fenestruotos žnyplės (antgalis)- 1 vnt., Žnyplės sugriebimui (antgalis)- 1 vnt., Rankena- 1 vnt., Stiebas- 1 vnt., Žnyplės sugriebimui (antgalis) - 1 vnt., Žnyplės sugriebimui (antgalis) - 1 vnt.,
Žnyplės Y formos stentų padėties koregavimui (antgalis)- 1 vnt., Valymo adapteris- 1 vnt., Atsarginis valymo adapterio sandarinimo žiedas- 1 vnt.