Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup hutníckeho materiálu
Referenznummer der Bekanntmachung: 4 Q/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44164310 Rohre und Formstücke
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je zriadenie dynamického nákupného systému a zadávanie jednotlivých zákaziek v rámci vyhláseného DNS na predmet zákazky s názvom: Nákup hutníckeho materiálu, ktoré sú zaradené podľa Spoločného slovníka obstarávania (CPV) v rozsahu skupín:
Hlavný slovník
44300000-3 (Káble, drôty a súvisiace výrobky)
44330000-2 (Tyče, prúty, drôty a profily používané v stavebníctve)
Predmetom zákaziek zadávaných v dynamickom nákupnom systéme (ďalej ako "DNS") bude nákup hutníckeho materiálu, t.j. výrobkov či polotovarov z kovu, ktoré sa dajú ďalej spracovať do samostatného finálneho produktu alebo sa stanú súčasťou rôznych stavieb, exteriérového a interiérového nábytku, zábradlí, brán a podobne.
Pod pojmom hutnícky materiál sa rozumie najmä: tyčový hutný materiál, profily, rúry, plošný materiál, betonárske ocele či iný hutný materiál.
Verejný obstarávateľ zriaďuje (vyhlasuje) DNS na zákazku s názvom: Nákup hutníckeho materiálu, identifikovaného v Oznámení o vyhlásení verejného obstarávania, pre svoje organizačné zložky - odštepné závody:
1) OZ Karpaty
2) OZ Podunajsko
3) OZ Tribeč
4) OZ Považie
5) OZ Sever
6) OZ Tatry
7) OZ Horehronie
8) OZ Poľana
9) OZ Gemer
10) OZ Východ
11) OZ Šariš
12) OZ Vihorlat
13) OZ Lesnej techniky
14) OZ Semenoles
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44330000 Stangen, Stäbe, Draht und Profile für den Einsatz im Bau
44300000 Kabel, Draht und zugehörige Erzeugnisse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
14) OZ Semenoles.