Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Geodetické a kartografické práce
Referenznummer der Bekanntmachung: VO-NZ005/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71354300 Katastervermessung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je vykonávanie komplexných geodetických a kartografických prác, majetkovoprávneho vysporiadania, ako aj ďalších plnení definovaných v Opise predmetu zákazky, v súvislosti s prípravou projektu významnej investície investičného projektu Strategické územie Valaliky.