Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu infrastruktury serwerowej, komputerowego i projektorów do Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego
Referenznummer der Bekanntmachung: EZP.26.202.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu infrastruktury serwerowej, komputerowego i projektorów do Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego z podziałem na siedem części:część 1: dostawa półki dyskowej do macierzy NetApp FAS2620 – posiadanej przez Zamawiającego;część 2: rozbudowa pamięci RAM o 1TB w serwerze IBM Power 9 – posiadanym przez Zamawiającego;część 3: dostawa monitorów;część 4: dostawa notebooków;część 5: dostawa mobilnych stacji roboczych;część 6: dostawa projektorów;część 7: dostawa notebooka.Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:załączniku nr 1 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”;załączniku nr 2 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy”
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa półki dyskowej do macierzy NetApp FAS2620 – posiadanej przez Zamawiającego
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa półki dyskowej do macierzy NetApp FAS2620 – posiadanej przez Zamawiającego. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: - załączniku nr 1 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”; - załączniku nr 2 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy”.
Rozbudowa pamięci RAM o 1TB w serwerze IBM Power 9 – posiadanym przez Zamawiającego
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30236110 RAM (Random Access Memory, Direktzugriffspeicher)
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa pamięci RAM o 1TB w serwerze IBM Power 9 – posiadanym przez Zamawiającego. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: - załączniku nr 1 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”; - załączniku nr 2 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy”
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30231300 Bildschirme
Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: - załączniku nr 1 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”; - załączniku nr 2 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy”.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213100 Tragbare Computer
Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooków. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: - załączniku nr 1 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”; - załączniku nr 2 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy”.
Dostawa mobilnych stacji roboczych
Los-Nr.: 5
Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnych stacji roboczych. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: - załączniku nr 1 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”; - załączniku nr 2 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy”.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38652100 Vorführgeräte
rzedmiotem zamówienia jest dostawa projektorów. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: - załączniku nr 1 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”; - załączniku nr 2 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy”
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Przedmiotem zamówienia jest dostawa notebooka. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w: - załączniku nr 1 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”; - załączniku nr 2 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy”