II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa dwuteownika stalowego specjalnego do Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny - nr grupy 273-6
Numer referencyjny: 702101393
II.1.2)Główny kod CPV44212500 Kątowniki i profile
II.1.4)Krótki opis:
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11.09.2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z Artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwuteownika stalowego specjalnego do Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny - nr grupy 273-6
5. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
6. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art.139 UPzp
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
DWUTEOWNIK STALOWY SPECJALNY
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44212500 Kątowniki i profile
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiot zamówienia - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ
Część nr: 2
Część nr: 3