Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 72591-2023
Submission deadline has been amended by:  120732-2023
Polen-Dębica: Arzneimittel
2023/S 025-072591
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
PRODUKTY LECZNICZE: PŁYNY INFUZYJNE W PAKIETACH I – II ORAZ LEKI RÓŻNE W PAKIECIE IV DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP-PN-4/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33600000 Arzneimittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
PRODUKTY LECZNICZE: PŁYNY INFUZYJNE W PAKIECIE I DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
PAKIET I - PŁYNY INFYZYJNE - poz. - 1 - 14 (według Części XII A SWZ)
PRODUKTY LECZNICZE: PŁYNY INFUZYJNE W PAKIECIE II DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Los-Nr.: 2
PAKIET II - PŁYNY INFYZYJNE - poz. 1 (według Części XII A SWZ)
PRODUKTY LECZNICZE: LEKI RÓŻNE W PAKIECIE IV DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Los-Nr.: 3
PAKIET IV - LEKI RÓŻNE - poz. 1 - 2 (według Części XII A SWZ)