II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa kabli i przewodów teletechnicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 325-1
Referenznummer der Bekanntmachung: 702101272
II.1.2)CPV-Code Hauptteil32551500 Fernsprechkabel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z Artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kabli i przewodów wteletechnicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 325-1
5. W celu potwierdzenia, ze oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
6. Zamawiający zastępuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32551500 Fernsprechkabel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kabli i przewodów teletechnicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 325-1 zgodnie z asortymentem określonym w załączniku nr 2 do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w załączniku nr 1 do SWZ wg specyfikacji opisanej w załączniku nr 2 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10