Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywne dostawy oleju napędowego dla Komunikacji Beskidzkiej S.A., ul. Legionów 54 w Bielsku-Białej
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09134100 Dieselöl
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego przeznaczonego do napędu silników szybkoobrotowych o zapłonie samoczynnym, stosowanych w autobusach komunikacji miejskiej.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 18 540 000.00 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa ok. 3 000 m3 oleju napędowego standardowego tj. letniego, przejściowego i zimowego do stacji paliw Zamawiającego (ul. Legionów 54, 43-300 Bielsko-Biała), przeznaczonego do napędu silników szybkoobrotowych o zapłonie samoczynnym, stosowanych w autobusach komunikacji miejskiej.