II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
DOSTAWY PRODUKTÓW ŻYWNOŚCIOWYCH
Numer referencyjny: V.271.18.2022
II.1.2)Główny kod CPV15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów żywnościowych, według zakresu określonego szczegółowo w formularzu ofertowo-cenowym, stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
ZADANIE NR 1 dostawa produktów mleczarskich - mleko i przetwory mleczne
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów żywnościowych, według zakresu określonego szczegółowo w formularzu ofertowo-cenowym, stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ .
ZADANIE NR 2 dostawa wędlin
Część nr: 2
ZADANIE NR 3 dostawa świeżego mięsa
Część nr: 3
ZADANIE NR 4 dostawa drobiu
Część nr: 4
ZADANIE NR 5 dostawa ryb i przetworów rybnych
Część nr: 5
ZADANIE NR 6 dostawa artykułów spożywczych niesklasyfikowanych - suchych
Część nr: 6
ZADANIE NR 7 dostawa kurzych jaj
Część nr: 7
ZADANIE NR 8 dostawa ziemniaków
Część nr: 8
ZADANIE NR 9 dostawa tłuszczy roślinnych
Część nr: 9
3.1. Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów żywnościowych, według zakresu określonego szczegółowo w formularzu ofertowo-cenowym, stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ.
ZADANIE NR 10 dostawa kasze, grysiki, produkty sypkie
Część nr: 10
ZADANIE NR 11 dostawa artykułów spożywczych przetworzonych
Część nr: 11
ZADANIE NR 12 dostawa warzyw, owoców i grzybów
Część nr: 12
ZADANIE NR 13 dostawa pieczywa
Część nr: 13