Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Grupowe ubezpieczenie zdrowotne
Referenznummer der Bekanntmachung: WP.25.00227.2022.S.D.MAKR
II.1.2)CPV-Code Hauptteil66512200 Krankenversicherung (Pflichtversicherung)
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem Zamówienia jest „Grupowe ubezpieczenie zdrowotne”.
Przedmiot Zamówienia obejmuje świadczenie usług w ramach następujących programów:
1) podstawowy program grupowego ubezpieczenia zdrowotnego dla pracowników Zamawiającego (finansowany przez Zamawiającego);
2) opcjonalny program grupowego ubezpieczenia zdrowotnego dla pracowników Zamawiającego (współfinansowany przez pracowników Zamawiającego na zasadzie dobrowolności);
3) opcjonalny program grupowego ubezpieczenia zdrowotnego dla członków rodzin pracowników Zamawiającego (finansowany przez pracowników Zamawiającego na zasadzie dobrowolności).
Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1510) przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących w trakcie realizacji Przedmiotu Zamówienia czynności wskazane w pkt 4.8 SWZ.