Deze aankondiging dient enkel als vooraankondiging
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Levering en ondersteuning nieuw VTH systeem op basis van SaaS
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4)Korte beschrijving:
Voor zaakgerichte uitvoering van de primaire processen voor vergunningverlening, toezicht, handhaving en advisering op het gebied van een gezonde en veilige leefomgeving, wordt de dienstverlening voor het VTH systeem door Opdrachtgever opnieuw aanbesteed.
OD NZKG beoogt een Raamovereenkomst af te sluiten met één Opdrachtnemer voor het leveren van een VTH-systeem op basis van SaaS
De aanbesteding van het VTH systeem betreft de drie informatiedomeinen:
1. Het zaakdomein – zaakinformatie ter ondersteuning van proces gestuurd behandelen van de zaak (zaakgericht werken).
2. Het locatiedomein – gestructureerde informatie over wat er op een locatie is, mag en wordt waargenomen.
3. Het documentdomein – authentieke, niet-gestructureerde broninformatie, die enerzijds als bewijs kan dienen voor een juiste uitvoering van het proces, anderzijds aanvullende locatie informatie bevat.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)48000000 Software en informatiesystemen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De geraamde waarde wordt in de aanbestedingsstukken kenbaar gemaakt.