Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta Gliwic w latach 2022-2023 dla Rejonu nr 12 - Przejazd alarmowy
Referenznummer der Bekanntmachung: ZDM-ZPU.26.3.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90620000 Schneeräumung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg o łącznej długości ok. 431 km i powierzchni 3 491 480,25 m2 oraz dróg wewnętrznych o długości ok. 44 km
i powierzchni 207 758,54 m2 na terenie Miasta Gliwice. W ramach rejonów Wykonawcy realizować będą zimowe utrzymanie 170 dróg 1 kategorii, 73 dróg
2 kategorii oraz 438 dróg 3 kategorii. Odśnieżaniem objęte jest 890 ulic dróg na terenie miasta, chodniki i ścieżki rowerowe o łącznej długości ok. 244 km i powierzchni 797 831 m2, 392 przystanki komunikacji miejskiej. Utrzymaniem objęte są również lokalizacje dróg niepublicznych – wewnętrznych zarządzanych przez Zamawiającego. Przedmiotowe zamówienie obejmuje Rejon 12 - przejazd alarmowy.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90630000 Glatteisbeseitigung
90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zimowy przejazd alarmowy wskazanych lokalizacji na terenie miasta Gliwice, zadanie to obejmuje odśnieżanie oraz zabezpieczanie przed śliskością maksymalnie 5 (pięć) lokalizacji na terenie miasta Gliwice
o maksymalnej powierzchni 5000 metrów kwadratowych każda, czas dojazdu na miejsce pierwszej interwencji nie może być dłuższy niż czas liczony w minutach
i podany w ofercie przez Wykonawcę. Zamawiający każdorazowo wskaże kolejność poszczególnych lokalizacji. Przy wykonywaniu prac Wykonawca ma stosować jedynie Chlorek Magnezu jako środek do likwidacji śliskości zimowej.