Lieferungen - 726675-2022
Lettland-Talsi: Büromaterial
2022/S 249-726675
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kancelejas preču un mācību līdzekļu piegāde Talsu novada pašvaldības iestādēm
Referenznummer der Bekanntmachung: TNP 2022/82
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30192700 Büromaterial
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kancelejas preču piegāde Talsu novada pašvaldības iestāžu vajadzībām
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Kancelejas preču un mācību līdzekļu piegāde Talsu novada pašvaldības izglītības iestāžu vajadzībām
Los-Nr.: 2