Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa warzyw i owoców gr. I realizowana do 16 WOG
Referenznummer der Bekanntmachung: 443/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil03221000 Gemüse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest : Dostawa warzyw i owoców gr. I realizowana do 16 WOG
Zamawiający dokonał podziału zamówienia na dwie części w ramach przedmiotowego
postępowania.
Zadanie 1 Dostawa warzyw
a) Magazyn żywnościowy 16 WOG Oleszno
b) Magazyn żywnościowy 16 WOG Złocieniec
c) Magazyn żywnościowy 16 WOG Wałcz
Zadanie 2 Dostawa owoców gr. I
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03221000 Gemüse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03221200 Fruchtgemüse