Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa elektrod głębinowych do rejestracji wenątrzczaszkowej używanych podczas zabiegu diagnostyki padaczki (sEEG)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31711140 Elektroden
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostarczanie do siedziby Instytutu (ul. Ludwika Pasteura 3, 02-093 Warszawa, Polska) lub do siedziby jednostki partnerskiej w USA (750 East Adams Street, Syracuse, NY 13210, USA) elektrod głębinowych z kontaktami typu makro (średnica 1-2 mm) lub elektrod głębinowych z kontaktami typu mikro (średnica <100 μm) do użycia podczas zabiegów inwazyjnej diagnostyki padaczki metodą stereo EEG (sEEG), zwanych dalej elektrodami.
Zamówienie obejmuje dwie części:
Część 1,
Część 2.
Zamawiający planuje zastosować prawo opcji w zakresie możliwości zwiększenia ilości kupowanych elektrod odpowiednio do zaistniałych potrzeb związanych z przeprowadzanymi przez Zamawiającego badaniami. Warunkiem skorzystania z prawa opcji będzie zrekrutowanie odpowiedniej liczby pacjentów do prowadzonego badania naukowego. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie równe liczbie zrekrutowanych pacjentów i niezbędnej do przeprowadzenia badań liczbie elektrod.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31711140 Elektroden
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostarczanie do siedziby Instytutu (ul. Ludwika Pasteura 3, 02-093 Warszawa, Polska) lub do siedziby jednostki partnerskiej Instytutu tj.: SUNY Upstate Medical University (750 East Adams Street, Syracuse, NY 13210, USA) elektrod głębinowych z kontaktami typu mikro (średnica <100 μm) do użycia podczas zabiegów inwazyjnej diagnostyki padaczki metodą stereo EEG (sEEG). Informacja o miejscu dostarczenia zamówienia zostanie wysłana do wykonawcy podczas składania zamówienia częściowego, z zaznaczeniem, że dostawa do USA nie będzie obejmowała więcej niż 80% zamawianych elektrod.
Szczegółowy opis parametrów przedmiotu zamówienia - opis minimalnych wymagań funkcjonalno-technicznych oczekiwanych od zaoferowanych elektrod, dla tej części postępowania, zawarty jest w kolumnie B Tabeli Załącznika nr 2.1 do SWZ- Parametry.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostarczanie do siedziby Instytutu (ul. Ludwika Pasteura 3, 02-093 Warszawa, Polska) elektrod głębinowych z kontaktami typu makro (średnica 1-2 mm) do użycia podczas zabiegów inwazyjnej diagnostyki padaczki metodą stereo EEG (sEEG).
Szczegółowy opis parametrów przedmiotu zamówienia - opis minimalnych wymagań funkcjonalno-technicznych oczekiwanych od zaoferowanych elektrod, dla tej części postępowania, zawarty jest w kolumnie B Tabeli Załącznika nr 2.2 do SWZ- Parametry.