Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Atlikušo būvdarbu veikšana būvprojekta “Energoefektivitātes paaugstināšana Valmieras drāmas teātrī Lāčplēša ielā 4, Valmierā” īstenošanai, tai skaitā izmaiņu izstrāde, autoruzraudzība un būvniecība
Atsauces numurs: VNĪ 2023/7/2-8/AK-5
II.1.2)Galvenās CPV kods45000000 Celtniecības darbi
II.1.4)Īss apraksts:
VI iedaļa: Papildinformācija