Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ontwerpteam Total Engineering Cultuurcluster Delfzijl
Referenznummer der Bekanntmachung: S19066
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Selectie van een ontwerpteam dat voldoende expertise heeft voor de Total Engineering (het ontwerp) voor een cultuurcluster (bestaande uit een Theater, een Bibliotheek, aanvullende ruimten) en appartementen waarbij het door de gemeente Delfzijl aangeleverde programma van eisen wordt uitgewerkt tot een Definitief Ontwerp.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienQualitätskriterium - Name: Plan van Aanpak / Gewichtung: 33
Qualitätskriterium - Name: Ontwerpvisie / Gewichtung: 33
Preis - Gewichtung: 34