II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTAWA ZAMIENNYCH CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH I FILTRÓW
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP 87/XII/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedm. zam. jest dostawa nowych (nieużywanych) zamiennych części samoch. i filtrów na potrzeby 31 BLT.
Zam. dopuszcza składanie ofert częściowych, zam. składa się z 22 zadań:
Służba MPS
Zad. nr 1 – wkłady filtracyjne,
Zad. nr 2 – wkład filtracyjny siatkowy;
Służba ZZLT i LŚB
Zad. nr 3 – części zamienne,
Zad. nr 4 – filtry NSN,
Zad. nr 5 - filtry,
Zad. nr 6 – osuszacz.,
Zad. nr 7 - czujnik,
Zad. nr 8 – potencjometr,
Zad nr 9 – pompa paliwa,
Zad. nr 10 – termometr,
Zad nr 11 – regulator obrotów,
Zad. nr 12 – wskaźnik ciśnienia,
Zad. nr 13 – przepływomierz,
Zad. nr 14 – części zamienne - nakładki,
Służba Czołgowo – Samochodowa
Zad. nr 15 – części zamie
Zad. nr 16 – części zamienne do poj. dostawczych i mikrobusów
Zad. nr 17 – części zamienne do pojazdów ciężarowych,
Zad. nr 18 – części zamienne do autobusów
Zad. nr 19 – części zamienne do pojazdów terenowych
Zad. nr 20 – filtry do pojazdów,
Zad. nr 21 – akcesoria samochodowe;
Służba Inż.-Sap. i OPBMR
Zad. nr 22 – filtry.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
wkłady filtracyjne - Zamawiający wymaga by w Formularzach cenowych dotyczących PAKIETÓW NR 1-14 Wykonawca wypełnił kolumny wymagające podania producenta oraz Symbolu/oznaczenia oferowanego produktu, dzięki którym produkt zostanie jednoznacznie zweryfikowany. Nie wpisanie żądanych informacji skutkować może odrzuceniem oferty zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie:
Dla zadania nr 1 - 2: do 21 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
wkład filtracyjny siatkowy,
Los-Nr.: 2
wkład filtracyjny siatkowy- Zamawiający wymaga by w Formularzach cenowych dotyczących PAKIETÓW NR 1-14 Wykonawca wypełnił kolumny wymagające podania producenta oraz Symbolu/oznaczenia oferowanego produktu, dzięki którym produkt zostanie jednoznacznie zweryfikowany. Nie wpisanie żądanych informacji skutkować może odrzuceniem oferty zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Dla zadania nr 2: do 21 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
części zamienne- Zamawiający wymaga by w Formularzach cenowych dotyczących PAKIETÓW NR 1-14 Wykonawca wypełnił kolumny wymagające podania producenta oraz Symbolu/oznaczenia oferowanego produktu, dzięki którym produkt zostanie jednoznacznie zweryfikowany. Nie wpisanie żądanych informacji skutkować może odrzuceniem oferty zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Dla zadania nr 3: do 65 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
filtry NSN- Zamawiający wymaga by w Formularzach cenowych dotyczących PAKIETÓW NR 1-14 Wykonawca wypełnił kolumny wymagające podania producenta oraz Symbolu/oznaczenia oferowanego produktu, dzięki którym produkt zostanie jednoznacznie zweryfikowany. Nie wpisanie żądanych informacji skutkować może odrzuceniem oferty zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Dla zadania nr 4: do 65 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
filtry- Zamawiający wymaga by w Formularzach cenowych dotyczących PAKIETÓW NR 1-14 Wykonawca wypełnił kolumny wymagające podania producenta oraz Symbolu/oznaczenia oferowanego produktu, dzięki którym produkt zostanie jednoznacznie zweryfikowany. Nie wpisanie żądanych informacji skutkować może odrzuceniem oferty zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Dla zadania nr 5: do 65 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
osuszacz- Zamawiający wymaga by w Formularzach cenowych dotyczących PAKIETÓW NR 1-14 Wykonawca wypełnił kolumny wymagające podania producenta oraz Symbolu/oznaczenia oferowanego produktu, dzięki którym produkt zostanie jednoznacznie zweryfikowany. Nie wpisanie żądanych informacji skutkować może odrzuceniem oferty zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Dla zadania nr 6: do 65 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
czujnik- Zamawiający wymaga by w Formularzach cenowych dotyczących PAKIETÓW NR 1-14 Wykonawca wypełnił kolumny wymagające podania producenta oraz Symbolu/oznaczenia oferowanego produktu, dzięki którym produkt zostanie jednoznacznie zweryfikowany. Nie wpisanie żądanych informacji skutkować może odrzuceniem oferty zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Dla zadania nr 7: do 65 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
potencjometr- Zamawiający wymaga by w Formularzach cenowych dotyczących PAKIETÓW NR 1-14 Wykonawca wypełnił kolumny wymagające podania producenta oraz Symbolu/oznaczenia oferowanego produktu, dzięki którym produkt zostanie jednoznacznie zweryfikowany. Nie wpisanie żądanych informacji skutkować może odrzuceniem oferty zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Dla zadania nr 8: do 65 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
pompa paliwa- Zamawiający wymaga by w Formularzach cenowych dotyczących PAKIETÓW NR 1-14 Wykonawca wypełnił kolumny wymagające podania producenta oraz Symbolu/oznaczenia oferowanego produktu, dzięki którym produkt zostanie jednoznacznie zweryfikowany. Nie wpisanie żądanych informacji skutkować może odrzuceniem oferty zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Dla zadania nr 9: do 65 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
termometr- Zamawiający wymaga by w Formularzach cenowych dotyczących PAKIETÓW NR 1-14 Wykonawca wypełnił kolumny wymagające podania producenta oraz Symbolu/oznaczenia oferowanego produktu, dzięki którym produkt zostanie jednoznacznie zweryfikowany. Nie wpisanie żądanych informacji skutkować może odrzuceniem oferty zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Dla zadania nr 10: do 65 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
regulator obrotów- Zamawiający wymaga by w Formularzach cenowych dotyczących PAKIETÓW NR 1-14 Wykonawca wypełnił kolumny wymagające podania producenta oraz Symbolu/oznaczenia oferowanego produktu, dzięki którym produkt zostanie jednoznacznie zweryfikowany. Nie wpisanie żądanych informacji skutkować może odrzuceniem oferty zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Dla zadania nr 11: do 65 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
wskaźnik ciśnienia- Zamawiający wymaga by w Formularzach cenowych dotyczących PAKIETÓW NR 1-14 Wykonawca wypełnił kolumny wymagające podania producenta oraz Symbolu/oznaczenia oferowanego produktu, dzięki którym produkt zostanie jednoznacznie zweryfikowany. Nie wpisanie żądanych informacji skutkować może odrzuceniem oferty zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Dla zadania nr 12: do 65 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
przepływomierz- Zamawiający wymaga by w Formularzach cenowych dotyczących PAKIETÓW NR 1-14 Wykonawca wypełnił kolumny wymagające podania producenta oraz Symbolu/oznaczenia oferowanego produktu, dzięki którym produkt zostanie jednoznacznie zweryfikowany. Nie wpisanie żądanych informacji skutkować może odrzuceniem oferty zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Dla zadania nr 13: do 65 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.
części zamienne - nakładki
Los-Nr.: 14
części zamienne - nakładki - Zamawiający wymaga by w Formularzach cenowych dotyczących PAKIETÓW NR 1-14 Wykonawca wypełnił kolumny wymagające podania producenta oraz Symbolu/oznaczenia oferowanego produktu, dzięki którym produkt zostanie jednoznacznie zweryfikowany. Nie wpisanie żądanych informacji skutkować może odrzuceniem oferty zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Dla zadania nr 14: do 65 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.
części zamienne do pojazdów osobowych
Los-Nr.: 15
części zamienne do pojazdów osobowych- Ilości części zamiennych i filtrów przedstawione w formularzach cenowych DLA ZADAŃ nr 15-21 zostały przyjęte przez Zamawiającego szacunkowo, wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb w zakresie asortymentu. Rzeczywista ilość zamawianych części będzie wynikała
z faktycznych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zamawiania u Wykonawcy innych części zamiennych, których nie ujęto w formularzu cenowym
w ramach wartości umowy. Ceny części do pojazdów nie uwzględnionych w ofercie nie mogą przekraczać aktualnej średniej wartości rynkowej i mogą podlegać negocjacjom. Jeżeli Zamawiający stwierdzi, że zaproponowana cena jest zawyżona w stosunku do aktualnych cen rynkowych zrezygnuje z jej zakupu i dokona zakupu części u innego dostawcy. Na żądanie Zamawiającego wycenę części nie ujętych w formularzu cenowym Wykonawca umowy zobowiązany jest przesłać w ciągu 24 h. e-mailem lub faxem.
Dla zadania nr 15: do 8 miesięcy od dnia podpisania umowy.
części zamienne do pojazdów dostawczych i mikrobusów
Los-Nr.: 16
części zamienne do pojazdów dostawczych i mikrobusów - nakładki - Ilości części zamiennych i filtrów przedstawione w formularzach cenowych DLA ZADAŃ nr 15-21 zostały przyjęte przez Zamawiającego szacunkowo, wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb
w zakresie asortymentu. Rzeczywista ilość zamawianych części będzie wynikała
Dla zadania nr 16: do 8 miesięcy od dnia podpisania umowy.
części zamienne do pojazdów ciężarowych
Los-Nr.: 17
części zamienne do pojazdów ciężarowych - nakładki - Ilości części zamiennych i filtrów przedstawione w formularzach cenowych DLA ZADAŃ nr 15-21 zostały przyjęte przez Zamawiającego szacunkowo, wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb
Dla zadania nr 17: do 8 miesięcy od dnia podpisania umowy.
części zamienne do autobusów
Los-Nr.: 18
części zamienne do autobusów - Ilości części zamiennych i filtrów przedstawione w formularzach cenowych DLA ZADAŃ nr 15-21 zostały przyjęte przez Zamawiającego szacunkowo, wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb
Dla zadania nr 18: do 8 miesięcy od dnia podpisania umowy.
części zamienne do pojazdów terenowych
Los-Nr.: 19
części zamienne do pojazdów terenowych - Ilości części zamiennych i filtrów przedstawione w formularzach cenowych DLA ZADAŃ nr 15-21 zostały przyjęte przez Zamawiającego szacunkowo, wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb
Dla zadania nr 19: do 8 miesięcy od dnia podpisania umowy.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
filtry do pojazdów - Ilości części zamiennych i filtrów przedstawione w formularzach cenowych DLA ZADAŃ nr 15-21 zostały przyjęte przez Zamawiającego szacunkowo, wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb
Dla zadania nr 20: do 8 miesięcy od dnia podpisania umowy.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
akcesoria samochodowe - Ilości części zamiennych i filtrów przedstawione w formularzach cenowych DLA ZADAŃ nr 15-21 zostały przyjęte przez Zamawiającego szacunkowo, wyłącznie w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny oferty i wskazania przewidywanych, orientacyjnych potrzeb
Dla zadania nr 21: do 8 miesięcy od dnia podpisania umowy.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
filtry - Zamawiający wymaga, aby opakowania dostarczonych części do pojazdów samochodowych były oryginalne, nieuszkodzone, zapobiegające zawilgoceniu (lub towar w przypadku braku opakowania fabrycznego), oznaczone numerem katalogowym części
i nazwą marki pojazdu do którego są przeznaczone oraz posiadały kod kreskowy. Na fakturze powinien być wykazany nr katalogowy producenta filtra, części zamiennej oraz nazwę marki pojazdu.
Dla zadania nr 22: do 21 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy.