Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 72703-2023
Polen-Resko: Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
2023/S 025-072703
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Resko w roku 2023
Referenznummer der Bekanntmachung: SA.270.30.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów turystycznych i gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Resko w roku 2023.
Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 z późn. zm. - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet I - 01.L.01 - Leśnictwo Pniewo
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów turystycznych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Resko w roku 2023.
Zamawiający zgodnie z art. 95 PZP wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia polegające na pozyskaniu i zrywce surowca drzewnego, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 1510 z późn. zm.).
Pakiet II - 02.L.02 - Leśnictwo Dąbie
Los-Nr.: 2
Pakiet III - 03.L.03 - Leśnictwo Orzeszkowo
Los-Nr.: 3
Pakiet IV - 04.L.04 - Leśnictwo Iglice
Los-Nr.: 4
Pakiet V - 05.L.05 - Leśnictwo Dobrzyca
Los-Nr.: 5
Pakiet VI - 06.L.06 - Leśnictwo Łabuń Mały
Los-Nr.: 6
Pakiet VII - 07.L.07 - Leśnictwo Starogard Łobeski
Los-Nr.: 7
Pakiet VIII - 08.L.08 - Leśnictwo Płoty
Los-Nr.: 8
Pakiet IX - 09.L.09 - Leśnictwo Potuliniec
Los-Nr.: 9
Pakiet X - 10.L.10 - Leśnictwo Trzaski
Los-Nr.: 10
Pakiet XI - 11.L.11 - Leśnictwo Miłogoszcz
Los-Nr.: 11
Pakiet XII - 12.L.12 - Leśnictwo Ługawina
Los-Nr.: 12
Pakiet XIII - 13.L.13 - Leśnictwo Łosośnica
Los-Nr.: 13
Pakiet XIV - 14.GS - Szkółka Leśna w Miłogoszczy
Los-Nr.: 14
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Resko w roku 2023.