II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava elektrostimulatora srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje po grupama predmeta nabave za potrebe Kliničke bolnice Merkur.
Referentni broj: EVV 107 /2022/KBM
II.1.2)Glavna CPV oznaka33182210 Elektrostimulator srca (pacemaker)
II.1.4)Kratak opis:
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Grupa 1.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a33182210 Elektrostimulator srca (pacemaker)
II.2.4)Opis nabave:
Grupa 2.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 2
Grupa 3.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 3
Grupa 4.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 4
Grupa 5.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 5
Grupa 6.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 6
Grupa 7.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 7
Grupa 8.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 8
Grupa 9.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 9
Grupa 10.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 10
Grupa 11.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 11
Grupa 12.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 12
Grupa 13.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 13
Grupa 14.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 14
Grupa 15.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 15
Grupa 16.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 16
Grupa 17.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 17
Grupa 18.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 18
Grupa 19.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 19
Grupa 20.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 20
Grupa 21.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 21
Grupa 22.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 22
Grupa 23.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 23
Grupa 24.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 24
Grupa 25.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 25
Grupa 26.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 26
Grupa 27.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 27
Grupa 28.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 28
Grupa 29.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 29
Grupa 30.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 30
Grupa 31.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 31
Grupa 32.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 32
Grupa 33.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 33
Grupa 33- .- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa 34.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 34
Grupa 34- .- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa 35- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 35
Grupa 35- .- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa 36.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 36
Grupa 36- .- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa 37.- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje
Grupa br.: 37
Grupa 37- .- Elektrostimulatori srca s pripadajućim elektrodama i setom za uvođenje