II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów kuchennych ulegających biodegradacji,[...], w okresie od dnia 1 lutego 2023 r. do dnia 30 czerwca 2024 r. 30
Numer referencyjny: DSR-ZP-II.271.145.2022
II.1.2)Główny kod CPV90500000 Usługi związane z odpadami
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów kuchennych ulegających biodegradacji pochodzących z terenu miasta Łodzi, w okresie od dnia 1 lutego 2023 r. do dnia 30 czerwca 2024 r. Zamówienie podzielone zostało na XIII części.. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część lub części zamówienia. Ilość części, na które Wykonawca składa ofertę, winna być uwarunkowana możliwością zagospodarowania przez Wykonawcę odpadów w ilości stanowiącej sumę Mg odpadów do zagospodarowania w częściach na które składa ofertę.
Ocena ofert oraz wybór najkorzystniejszej oferty zostaną przeprowadzone odrębnie dla każdej części zamówienia
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zagospodarowanie 30 000 Mg niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01, pochodzących z terenu miasta Łodzi, w okresie od dnia 1 lutego 2023 r. do dnia 30 czerwca 2024 r.
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV90510000 Usuwanie i obróbka odpadów
90514000 Usługi recyklingu odpadów
90533000 Usługi gospodarki odpadami
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na zagospodarowaniu 30 000 Mg niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01, pochodzących z terenu miasta Łodzi, w okresie od dnia 1 lutego 2023 r.
do dnia 30 czerwca 2024 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1a do SWZ
Część nr: 2
do dnia 30 czerwca 2024 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1a do SWZ.
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Zagospodarowanie 10 000 Mg niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01, pochodzących z terenu miasta Łodzi, w okresie od dnia 1 lutego 2023 r. do dnia 30 czerwca 2024 r.
Część nr: 6
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na zagospodarowaniu 10 000 Mg niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01, pochodzących z terenu miasta Łodzi, w okresie od dnia 1 lutego 2023 r.
do dnia 30 czerwca 2024 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1b do SWZ.
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Zagospodarowanie 9 000 Mg odpadów kuchennych ulegających biodegradacji o kodzie 20 01 08, pochodzących z terenu miasta Łodzi, w okresie od dnia 1 lutego 2023 r. do dnia 30 czerwca 2024 r.
Część nr: 11
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na zagospodarowaniu 9 000 Mg odpadów kuchennych ulegających biodegradacji o kodzie 20 01 08, pochodzących z terenu miasta Łodzi, w okresie od dnia 1 lutego 2023 r. do dnia 30 czerwca 2024 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1c do SWZ.
Część nr: 12
Część nr: 13