Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usluga izrade projektne dokumentacije za novi zdravstveni prostor laboratorija (Medicinsko-biokemijski laboratorij, patološko-citološki laboratorij, transfuziološki laboratorij, garažni prostor)
Referenznummer der Bekanntmachung: MN-31/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Izrada projektne dokumentacije za novi zdravstveni prostor laboratorija (Medicinsko-biokemijski laboratorij, patološko-citološki laboratorij, transfuziološki laboratorij, garažni prostor)
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 104 673.83 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Izrada projektno-tehničke dokumentacije za nove zdravstvene prostore laboratorija te garažnog prostora.