Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie usług ubezpieczenia dla Uniwersytetu Gdańskiego obejmujących ubezpieczenie komunikacyjne w zakresie OC, AC, NNW oraz ASS w okresie od 16.03.2023 r. do 15.03.2026 r.
Referenznummer der Bekanntmachung: 5750.291.1.184.2022.MK
II.1.2)CPV-Code Hauptteil66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usług ubezpieczenia dla Uniwersytetu Gdańskiego, obejmujących ubezpieczenie komunikacyjne w zakresie odpowiedzialności cywilnej, autocasco, następstw nieszczęśliwych wypadków oraz assistance, w okresie od 16.03.2023 r. do 15.03.2026 r.
2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 66514110-0 (usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych), 66516100-1 (usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 5 do SWZ.
4. Ochroną ubezpieczenia będą objęte pojazdy wymienione w załączniku nr 6 do SWZ – zestawienie pojazdów.