Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka systémových operačních stolů pro MMN a.s.
Referenznummer der Bekanntmachung: 7405
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33192230 Operationstische
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace zdravotnického zařízení:
2 ks systémových operačních stolů
Veškeré požadované technické, kvalitativní a funkční parametry zdravotnické techniky (dále také „zařízení“) jsou podrobně specifikovány obchodními podmínkami (závazném návrhu kupní smlouvy) a v jejich příloze č. 2 Technické specifikaci.