Došlo je do tehničke greške koja utječe na prikaz URL-ova u obavijestima e-obrazaca. Nastojimo što prije riješiti taj problem. U međuvremenu predlažemo da uklonite zarez (ili eventualne druge posebne znakove) na kraju URL-a. Ispričavamo se zbog neugodnosti.
Usluge - 727270-2022
Hrvatska-Zagreb: Usluge cestovnog prijevoza
2022/S 249-727270
Obavijest o nadmetanju
Usluge
Pravna osnova:
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluga distribucije namjenskih vreća i sigurnosnih vezica
Referentni broj: E-VV-6/2022
II.1.2)Glavna CPV oznaka
60100000 Usluge cestovnog prijevoza
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je usluga distribucije namjenskih vreća i sigurnosnih vezica, detaljnije opisana kao:
Usluga zaprimanja, skladištenja, prepakiranja i distribucije LDPE vreća s logom Fonda za PET, Al/Fe i stakleni ambalažni otpad i sigurnosnih vezica,
sukladno tehničkim specifikacijama, količinama i ostalim traženim uvjetima navedenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 1 850 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
Usluga zaprimanja, skladištenja, prepakiranja i distribucije LDPE vreća s logom Fonda za PET, Al/Fe i stakleni ambalažni otpad i sigurnosnih vezica